Červené stužky

Rozhlasová relácia ku Svetovému dňu boja proti AIDS, výroba a pripínanie červených stužiek žiakom aj učiteľom

Cieľom týchto aktivít bolo v rámci celoslovenského projektu Červené stužky jeho zavŕšenie formou  vyjadrenia podpory  chorým na HIV/AIDS nosením červený stužiek, symbolu tohto ochorenia. Rozhlasovú reláciu pripravila Mgr. Karina Gerenčérová a prezentovala žiačka 9.A Alexandra Prokopová. Na príprave červených stužiek a ich pripínaní žiakom aj učiteľom sa podieľali spolu s koordinátorkou SV a VMR aj žiaci 9.A triedy. Zapojenie sa do celoslovenského projektu bolo zavŕšené aj vypracovaním záverečnej správy, v ktorej boli zhodnotené všetky projektové aktivity, do ktorých sa naša škola v rámci tejto kampane zapojila.