Exkurzia v OUI Prešov

Dňa 24.10.2019 sa 14 žiakov ŠT a ZŠ zúčastnilo exkurzie v OUI Prešov z príležitosti 15. ročníka  Dňa otvorených dverí. Práce žiakov a učiteľov – maliarov, kuchárok a kuchárov, cukrárok a cukrárov,  záhradníčiek a záhradníkov, murárov , zámočníkov a inštalatérov sme si mohli pozrieť v dielňach, kde prebieha prax a v triedach, kde sa realizuje výučba. Naši žiaci mali možnosť v jednotlivých triedach a dielňach rezať , kresliť, ochutnávať a dozvedieť sa veľa zaujímavostí o školskom procese.

Žiaci a zamestnanci učebného  odboru  kuchár z českého družobného OU Chroustovice návštevníkom pripravili zaujímavú prezentáciu jedál českej kuchyne.

Organizácia prehliadky školy zo strany jej zamestnancov bola vynikajúca. Ďakujeme za všetko.

Pochvalu za záujem o návštevu OUI Prešov , za slušné správanie počas samotnej exkurzie a vzornú reprezentáciu našej školy si zaslúžia aj všetci zúčastnení žiaci.

Nám pedagógom neostáva len pevne dúfať, že záujem žiakov o štúdium na tejto peknej škole dokážu naplniť štúdiom a získaním výučného listu. K uskutočneniu tohto cieľa žiakom našej školy chýba -a preto im ju zo srdca prajeme -  predovšetkým podpora a pochopenie zo strany ich rodičov.

Fotografie k článku nájdete tu: http://zschnv.edupage.org/photos/?photo=album&gallery=79

Školské akcie 2019/2020