Otvorené hodiny 1.stupeň

Mesiac október bol mesiacom dovzdávania skúseností medzi pedagogickými kolegami a mesiacom tvorivosti a zábavy pre našich žiakov.

Na I. a II. stupni sa uskutočnilo 10 otvorených hodín a zábavných aktivít. Žiaci I. A triedy pod vedením triednej učiteľky Mgr. Kušnírovej  tvorili mozaiku ovocia a zeleniny. Žiaci I.B  triedy s p. učiteľkou Mgr. Štvartákovou vytvárali 3D jabĺčka a popri tvorbe recitovali a spievali. Činnosti a veci okolo seba pomenovávali v anglickom jazyku. Druháci nám spolu s p. učiteľkou Mgr. Šoltésovou  ukázali, čo už vedia z dopravnej výchovy. Tretiaci z III.A,B pod vedením Mgr. Tarasovičovej a Mgr. Čuchranovej urobili výstavku  ovocia a zeleniny. Vedomosti z tejto oblasti vhodne spájali s učivom slovenského jazyka. Štvrtáci s p. učiteľkou Mgr. Matéffyovou nás zaujali tvorbou ovocno-zeleninových tanierikov, ktoré sa na nás usmievali.

Fotografie k článku nájdete tu: http://zschnv.edupage.org/photos/?photo=album&gallery=7

Otvorené hodiny

Na tomto mieste nájdete otvorené hodiny realizované v tomto školskom roku.